Новое на домашней странице  
EST ENG RUS
Newsletter
Мероприятия для клиентов


Robin Hood Management приглашает компании на охоту без крови традиционным луком.

Веселый, спортивный и романтичьный день для клиентов или сотрудников с традиционным луком, прекрасной природой поможет Вам поддерживать Ваше здоровье и здоровье Ваших гостей, прогнать усталость, позабыть повседневные заботы и даст всем отношениям новое и сильное значение.


Pildi allkiri


Vibulaskmise algtõed on kergesti omandatavad ning see sobib pea kõigile sõltumata vanusest, soost või sportlikust vormist.

Kui olete jõudnud arusaamisele, et tavapärased üritused on muutunud igavaks nii Teile kui külalistele proovige vibu. See on haarav tegevus, mis samas jätab palju aega mõnusaks seltskondlikuks suhtlemiseks.


Peale igaühele sobiliku laskevarustuse väljajagamist ja väikest koolitust, algab jahivõistlus.

Võisteldes kogutkse punkte küttides jahiloomade kujutisega sihtmärke. Kuigi veretu jaht võib kesta head mitmed tunnid, möödub haarava tegevuse juures aeg märkamatult. Vibulaskmine looduses ületab tavaliselt kõigi ootused ja ettekujutused sellest.


 
Seni ei ole kogenud jahimeistrite ehk rühmajuhtide saatel veel keegi ilma saagita metsast lahkuma pidanud.
 
Ka peale veretut jahti toimub jahisaagi jagamine. "Vibuküti tunnustähe" pälvib mälestuseks unustamatust üritusest igaüks, sõltumata sellest kas tegemist oli "suurima loomasõbra" või jahivõistluse võitjaga.
 
 
 
 
Väike hoiatus: vibulaskmisest võib tekkida sõltuvus :)
Head jahiõnne ja peatse kohtumiseni !