www.kuldnool.ee


 

Täispakett on sobilik valik neile, kes soovivad tähistada midagi olulist oma elus ja sooviksid end tunda sel päeval kõikidest kohustustes vabana ja tahavad tähistada seda tavapäratuvamalt kui tavaliselt.

Paketi hinnakujunduse aluseks on võetud seltskond alates 10 inimest:

Pakett sisaldab
veretut vibujahti ning saunamaja ja toitlustuse saunapaketti järelpeoks.

Veretu vibujaht:
Kui olete saabunud Kajamaale, siis tutvustame Teile lühidalt inglise traditsioonilise vibu longbow ajalugu ja tänapäeva ning jagame osalejatele välja varustuse.
Järgneb väljaõpe harjutusväljakul. Kogu eelkirjeldatud protsess võtab aega vaid 30 – 40 minutit.

Traditsiooniline vibulaskmine on võrdlemisi lihtne ja loogiline tegevus, mille algteadmiste omandamine on kõigile jõukohane, sõltumata soost, vanusest või sportlikust vormist.
Kui algteadmised on omandatud (vibulaskmine selge) siis jagunetakse väiksemateks 4-7 liikmelisteks rühmadeks ning minnakse metsa veretule vibujahile. Rühmaga tuleb kaasa instruktor.
Kajamaal on statsionaarne metsarada 36 laskepaigaga.
Metsas peate omavahel väikese võistluse 14 sihtmärgiga rajal, lastes vibudega metsloomakujulisi märklehti.
Raja läbimine kestab orienteeruvalt  1,5-2 tundi, sõltuvalt rühma suurusest ja laskjate osavusest. Vastavalt soovile on võimalik ka läbida lühem rada.

Meie kõik instruktorid on ise väga kogenenud pikkvibulaskjad, kes suudavad Teid juhendada nii, et jahisaagita ei jää keegi. Paljud meist on läbinud ka vibulaskmise treeneri algkoolitused ning omavad EOK poolt tunnustatud vibulaskmise treeneri kutsetunnistust.

Peale võistluseid kogunetakse suure jahitelgi alla või sauna (sõltuvalt tellimusest), kus võib kinnitada keha ning toimub kokkuvõtete tegemine ja autasustamine.
Kõik osavõtjad saavad mälestuseks „Vibuküti Tunnustähe“.


Saunamaja: on olemas nõud peo läbiviimiseks kuni 16 inimesele, kohvikann, veekeedukann, mikrolaineahi, külmikud. Saunapakett sisaldab pidulistele saunalinasid.

Söömaeg saunaga:
Lahtine kalapirukas, kohv, tee (üritusele saabumisel juba lauale kaetuna telgi alla)
Kanafilee tomati ja juustuga, risotto, toorsalat, külm majakaste (peale metsa suure nälja peletamiseks), ahjusoojad kuklid, maitsevõi - külm jook,, kohv, tee.
Martsipani, kaneelisaiakesed, kohv, tee.

Külm laud kaetult sauna:
Kartulisalat, rosolje, s
näkivaagen:
Tortillarullid kana ja juustuga,
Tortillarullid suitsulõhega, Sibularõngad, Marineeritud kurk, Juustukuubikud, Krõbedad kanatiivad, Lihapallid teravas kastmes.


Hind: 55€ inimene, iga lisanduv 10+ inimene 45€ per osaleja.