Uut kodulehel  
EST ENG RUS
Uudiskiri
Tagasi

Lisa kommentaar

    Meil on rõõm teile teatada, et EMVL on saanud ühe klubi võrra rikkamaks. MTÜ Mägilased on Eesti esimese puhtalt bowhuntingu klubi, mille eesmärgiks on keskenduda eelkõige bowhuntingu formaadile ja ühendada vibujahihuvilisi üle kogu Eesti sõltumata nende klubilisest kuuluvusest. Seega ootame endi sekka uusi liikmeid ka teistest klubidest - meie klubisse juba kuuluvad liikmed Tartu Vibuklubist, Kajamaa Küttidest ja Lääne Vibulaskjate seast.

    11.märtsil Leedus toimunud 3D võistlusel, kus osales ligi 100 vibukütti Eestist, Lätist, Leedust ja Venemaalt,  hoidsid esimesed mägilased lippu kõrgel -  esikoht  meeste longbow klassis kuulus meie klubi asutajaliikmele Maario Hansmanile ja teisele kohale tuli Jaanus Tuulik. Õnnitleme!

    Kuni kodulehe valmimiseni saab täpsemalt meie tegemistest teada meie liikmetelt -  Maario Hansmanilt, Tauno Langilt ja Rita-Anette Kohavalt. Klubi avaüritus toimub mais Võrumaal- allpool tutvustus ja kutse.

 

Bowhuntingu klubi Mägilased kutsub vibukütte

Kütioru treeninglaagrisse!

 

Millal: 11-13 mai 2007

Kus: Kütioru puhkekeskuses Võrumaal

Kellele: nii kogenud kui ka uutele vibuküttidele

Milleks: harjutamiseks enne suuri tiitlivõistlusi Lõuna-Eesti põneval maastikul

Kuidas: treenides kolmel päeval koos oma ala asjatundjatega 28-märgilisel 3D rajal

Pakett I: sisaldab 2 ööbimist peamajas koos hommikusöögiga, 3 lõunast suppi,  grillõhtu ja piduliku õhtusöögi ning treeningud kõigil päevadel 3D rajal. Kohti 30. Hind 1490krooni, mägilastele 1200krooni

Pakett II: ööbimised 2-kohalistes lihtsates kämpingutes koos hommikusöögiga, 3 lõunast suppi,  grillõhtu ja piduliku õhtusöök ning treeningud kõigil päevadel 3D rajal. Kohti 14. Hind 1090krooni, mägilastele 800 krooni

Laagris osalemine ühel päeval ilma ööbimise ja söökideta  - 300krooni, klubi liikmele 200krooni

Registreerimine: rita@mustnool.ee või telefonil 52 32177 kuni 30-nda aprillini

Tasumine: osalustasu kanda MTÜ Mägilased arveldusarvele 221035094831, selgitusse Kütioru laager ja osaleja nimi