www.kuldnool.ee


Robin Hood Management  

KONTAKT:
RHM Nord OÜ, Adra talu, Kajamaa küla, 75504, Saku vald:
 
Ürituste tellimine:
Katrin Virula 508 7079; info@kuldnool.ee
 
Rajameister ja varustus: Steve Morley.
 
Ürituste juhid
Kadi Koort: (eesti, vene, inglise k)
Katrin Virula: (eesti, vene, inglise, soome k)
Steve Morley: (inglise k) 

RIP
Viburaja looja ja asutaja
Toomas Taimla
1964-2012

Pakume oma sõpradele ja klientidele vibulaskmise teenust harjutusväljakul ja viburajal. Enim tuntakse algajatele mõeldud üritusi "veretu vibujahi" nime all.

Neile, kelledel juba suurem huvi on tärganud vibulaskmise vastu soovitame ühineda meie võisltustel 3D CUP, mis on mõnusalt lihtne ka algajatele ning sihtmärkideks on loomafiguurid.
 
Neid, kes enam ei suuda mitte millelegi muule, kui vibulaskmisele mõelda, neile pakume võimalust liituda Kajamaa spordiklubi või Tallinna Vibukooliga ning hakata tõsiselt võetavaks vibulaskjaks. Väljunditeks on Eesti Maastikuvibu Liidu Klubide Karika võistlused, erinevate formaatide Eesti meistrivõistlused ning miks ka mitte, kui soovi on, osaleda ka nii Maailma- kui ka Euroopa meistrivõistlustel. Neid tiitleid oleme ka ise kamaluga koju toonud. Kogemused Teile omast käest.

Oleme avatud alati päikesetõusust päikeseloojanguni, kuid.......võib juhtuda, et me oleme juba hõivatud teiste vibulaskmise huviliste poolt või oleme võistlustel või korraldame ise võistluseid. Seepärast, kui Teil ei ole isiklikku vibuvarustust, siis palume kindlasti eelnevalt meiega kontakti võtta, et kas me oleme ka vabad Teiega tegelemiseks.
Palume meiega ka eelnevalt kontakti võtta, kuid Teil on vibuvarustus, kuid Te ei ole Kajamaa Viburaja rajaliige, selleks, et saaksime anda teada, kas viburada on ka ohutult vaba uutele huvilistele.

Asukoha skeem
Kontaktivorm
Teie nimi
Kontaktandmed
Küsimused, ettepanekud