Uut kodulehel  
EST ENG RUS
Uudiskiri
Trophy

Iga Trophy vibu on ainulaadne ja valmib personaalselt, tellija erisoove arvestades. Trophy ainulaadsuseks on erinevate väärispuitude kasutamine vibukäepidemes, mis lisavad vibu kaunile, käsitsi lõigatud vormile kordumatut tekstuuri, värvi ja traditsioonide hingust. Trophy vibu on samuti nagu mudel Spirit radikaalse reflex-deflex kujuprofiiliga, s.t. käepidemeosa on tahapoole ja kaared vastavalt ettepoole kumerdatuna. Ka Trophy juures on kasutatud otstest õhenevaid puidulamelle, seetõttu täidab Trophy IFAA poolt sätestatud reeglid sujuva ja ühesuunalise vibukumeruse osas. Vibuga on algvarustuses kaasas Fast Flight vibunöör. Iseenesestmõistetavalt kuulub Trophy vibu juurde firmapoolne tulevase omaniku nime signeerimine, samuti on võimalik tellida selleks otstarbeks spetsiaalne puidulõige.

30-65# ( 13,5- 30 kg)      alates 340€

Lisahinnad, võrreldes tavamudeliga:
Süsinkplasti ehk Carbon-lisatugevdus- 25,- EUR/kiht
Püstolkäepide - 30,- EUR
Läiklakk & poleerimine- 40,- EUR


Standardpikkus 68"
Eritellimisel ka 64",66",70" pikkused

Saadaval nii parema- kui vaskukäelise mudelina.

Tellija soovil pakutakse selliseid eksklusiivseid ja eksootilisi puiduliike nagu Amaranth ehk Purpurpuu, Zebrano, Ameerika pähkel, Bubinga, Plataan, Cocobolo, Sapeli, Lacewood, Mahagon, Wenge jt.

Vibuga on kaasas tootja poolt Fast Flight vibunöör.

Ostes vibu meilt saate tasuta kaasa 3€ maksva nöörilukusti.

Soovi korral võime lisada vibule nahast käepideme katte, sel juhul lisandub hinnale 40€ .

Kommentaar praktikutelt: Trophy on ehituselt ja laskeomadustelt sama mis Spirit. Kuid kui rääkida sellest, et vibulaskmise juures on ka enesetundel suur tähtsus, siis nii enesetunnet kui ka tähtsust loob sellise kaunitari omamine kindlasti. Tahaks ju, et armsam oleks korraga nii tark kui ka ilus. Trophy on õnneks alati mõlemat korraga.
    Muide kui teil puudub idee, mida vibulaskjale järgmiseks väga tähtsaks juubeliks kinkida, valige Trophy. Leiate unustamatu kingituse, mida meenutatakse heldimusega veel pikki aastaid.

 

 

Zoom
Zoom
Falco Trophy tellimus
Kui soovid tellida Falco Trophy palun tšida allolev ankeet
Tellija nimi *
Tellija e-posti aadress *
Tellija kontakttelefon *
Tellija postiaadress *
Tellimuse sisu *