Uut kodulehel  
EST ENG RUS
Uudiskiri
Borderbow vibud

Shotimaa tootja BORDER ARCHERY vibud ei vaja asjatundjate hulgas tutvustamist. 1940 aastal rajas shoti vibumeister Robert Robson Kelso linna lähistel Mellerstein House vibutöökoja, mis on aja jooksul üle maailma tuntuks saanud. Tänaseks on vanameister Robert Robson oma vibutöökoja üle andnud Sid Ball´ile, kes kogenud vibulaskja, inseneri ja disainerina on Bordebow vibud arendanud tipptasemeni. BORDER ARCHERY longbow vibudega lasevad euroopameistrid Jason Reid ja Barbara Campbell aga ka sama ala hõbemedali omanik Jim McDowall ja meie oma naine Katrin Virula, kes 2005 aasta suvel oma Black Griffoniga maailmameistri tiitli võitis ja kolm seni kehtivat maailmarekordit lasi. Ettevõtte kliendiks on ka näiteks Tshehhi olümpiakoondis. Mitmed BORDER ARCHERY mudelid on osutunud rahvusvaheliste vibuajakirjade testivõitjateks.

BORDER ARCHERY vibusid müüakse üle maailma. Kuna kliendid tahavad osta just nende soovidele vastavaid vibusid, kasutab ettevõte enda poolt koolitatud diilereid, kellel oleks võimalus klienti enne ostu põhjalikumalt konsulteerida. Sellised diileriõigused on usaldatud ka meile.

Kui Teil on tõsisem huvi endale shoti vibu soetada võtke meiega ühendust. Need vibud valmivad ainult tellimustööna. Tuleb ka arvestada vähemalt kahe kuulise ooteajaga.

Shoti meistrite käe all valmivad ühed maailma kuulsamad vibud