Uut kodulehel  
EST ENG RUS
Uudiskiri
Aitame Triinu MMile Argentiinasse! Toetuskampaania! Tagasi

Kommentaare: 8

04.09.2017

Üleskutse!! 
Aitame!!?

Nii kaua, kuni meil oma klubi noori pole veel võimalik lähetada kuhugi MMile sportvibu suunal!

Eelmisel nädalalõpul Eesti MV tõestas ennast Triinu Lilienthal lastes uue juuniorite Eesti rekordi, lasi parima eelringi tulemuse (k.a. mehed), võitis kulla naiskonnas, pronksi segavõistkonnas ja hõbeda individuaalselt ja seda kõike alles ise olles kadettide vanuseklassis (sünniaasta 2000-2002).

Nagu nägite kunagisest Liselli üleskutsest, teda toetada läbi hooandja, siis ka Triinule oleks sel aastal viimane võimalus osaleda noorte MMil omas vanuseklassis. Tulemused on head ja konkurentsivõimelised. Vorm ka hea.

Võistlusreisi eelarve on:
lennuk orienteeruvalt 1300€; osalustasu 150€; majutus 1300€, kohapealne transport 160€. Kokku laias laastus 2900€ + kohapealne söök-jook jne.
Olemas on tal selle võistluse jaoks hetkeseisuga 1700€

Triinu põhiline treener on Triinu ema - Eve Kivilo - kunagine Eesti tipp naisvibulaskur ja rekordite omanik.

Teen üleskutse, et kui meie klubi listis on hetkel 125 inimest, kui pooled neist on täiskasvanud ja toetaksid Triinu võistlust 10-20€ meie klubi annetuskontole nr EE182200221059320853 Tallinna Vibukool MTÜ - märgusõnaga annetus (hetkel meil muid kogumiskampaaniad ei ole), siis saaksime tüdrukut aidata päris ilusa summaga.
Ei ole muidugi keelatud annetada teda ka suurema summaga. Garanteerin, et kogu summa kantakse üle Eesti Vibuliitu sihtotstarbelise annetusena! Annan ka aru iga päeva lõpus, kui palju meil juba tema joaks kogunenud on.

Ette tänades - Katrin - märgusõnaga "uskudes Triinu" 

Kampaania kestab kuni 10. september õhtu